Hakkımızda

HAKKIMIZDA; İlk üretimine Gaziantep’te 1997 yılında başlayan ve halen devam eden Açıkgöz İplik isimli, akrilik iplik üreten firmamız 2012 yılında son sistem elektronik Van De Wiele markalı tezgâhlarla halı üretimine de geçmiştir. 15.000 m2 açık 11.000m2 kapalı alan üzerine kurulu firmamız Avrupa standartlarına ve şartlarına uygundur. Bünyemizde bulunan Desen Tasarım Bölümü, bilgisayarlı teknolojileri kullanarak piyasalardaki yenilikleri yakından takip etmekte ve Açıkgöz Carpet ‘ı pazarın talebi doğrultusunda sürekli gelişen, en önemli sermayesi insan kaynağı olan, sosyal sorumlulukların bilincinde olarak kısa sürede pazarda aranan bir marka haline getirmiştir.

MİSYONUMUZ; Müşterilerine teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak en kaliteliyi en ucuza ulaştırabilmek ve müşterilerinin isteklerine tam anlamıyla cevap verme kararlılığında olan firmamız deneyimli takım arkadaşlarıyla kendi sektöründe ilkler arasında yer almayı hedeflemektedir.

VİZYONUMUZ: Halı sektöründe başarısıyla, güvenirliğiyle sağladığı maksimum müşteri memnuniyetiyle tanınan bir dünya markası olmak.

Açıkgöz Carpet 2012

Webpage Design By CemreMedia